UFO v Prachovských skalách

22. května 2008 v 21:56 | Mr Beep |  Záhady
V červenci 2005 jsme si udělali dovolenou v Prachovských skalách u Jinolických rybníků.Je to kousek od Jičína, tak jsme dětem řekli , že tam možná potkáme loupežníka Rumcajse s celou rodinou.Těšili jsme se na přírodu Českého ráje , na výlety do skal a koupání.Vydařilo se jenom několik výletů.Koupání v rybnících bylo na vlastní nebezpečí pro velké množství sinic. Chatky v kempu byly vybydlené a neudržované od doby před 20 lety kdy jsme tam byli naposledy.Terorizovaly nás tam vosy ,které měly hnízdo přímo v chatce. Jenom Honzíkovi a Haničce se tam líbilo.Měli kamarády na hraní,viděli hodně nového a změnili severočeský vzduch.

Čtyřletá Hanička nás jednoho dne začala udivovat , že na nás začala mluvit cizí řečí.Seděla na terase chaty a dlouhou dobu plynule mluvila pro nás neznámým jazykem, jako by se s někým bavila ,odpovídala na otázky a dohadovala se Mysleli jsme že možná napodobuje angličtinu ,kterou mohla slyšet v pohádkách na satelitním kanále.Nebylo to ale ani anglicky ani německy a bylo to na čtyřleté dítě udivující .Příhodu jsme přešli s pobavením jaká je to šikulka že už umí cizí jazyk.Do té doby se však žádný neučila . Pátý den jsme kemp opustili i když jsme měli zaplaceno na týden.Měli jsme divné pocity jako když nás někdo sleduje.
Další překvapení přišlo později......................
Po návratu domů jsem přenášel fotografie z digitálního fotoaparátu na hard disk počítače. Příroda ,výlety,babička,vnoučata.A jedna fotka mě zarazila.Podotýkám není to žádná fotomontáž.
Na fotografii je vidět diskovitý objekt v průměru tak jednoho metru jak se vznáší kousek od Haničky.
Předmět je poloprůhledný,na bocích má červená světélka která jsou máznutá asi proto,
že se objekt rychle otáčí.Při fotografování ale nic vidět nebylo.Viděl to jenom objektiv digitálního fotoaparátu Casio,který má uzávěrku až 1/5000 s.Když jsem se později Haničky ptal s kým si to povídala, říkala že s malými človíčky co nejsou vidět.
Byla to dětská fantazie čtyřleté Haničky nebo opravdu něco viděla ?
Může být tato fotografie důkaz?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama