STROJ ČASU na vlastní oči !

9. června 2011 v 23:50 | František |  Záhady
Podívat se do budoucnosti a nebo do minulosti je častým námětem sci fi románů a filmů.Kdyby byl stroj času vynalezen, prý by nám to dal někdo z budoucnosti vědět.A to se mi přesně stalo i když to zní bláznivě a dlouho jsem to raději nikomu neřekl.
Jel jsem z Teplic do Ústí nad Labem.Bylo horké srpnové odpoledne roku 1999.Vracel jsem se z pracovní cesty . Nic neobvyklého.Jel jsem asi osmdesátkou a blížil se k místu kde je v Přestanově po levé straně památník bitvy u Chlumce, která tu byla v srpnu roku 1813. Krvavá napoleonská bitva s 10 000 padlými vojáky ,kteří odpočívají v hájku za pomníkem. Byl jsem asi 200 metrů před tímto místem.Vtom jsem uviděl po pravé straně silnice na krajnici člověka. Měl na sobě modrý kabát,bílé kalhoty ,černou vysokou čepici.Opírala se o něco jako když se opíráte o lopatu.V tu chvíli mi blesklo hlavou je srpen,výročí bitvy tak jsou tady nějaké vzpomínkové oslavy.To se schází dobrovolníci v dobových uniformách při rekonstrukci bitvy.
Ale co to..............?? Postava se po necelých pěti vteřinách rozplynula.Zmizela.Přijížděl jsem k tomu místu, zpomalil a díval jsem se do příkopu u silnice.Nikdo nikde.Vedle silnice pouze strniště z posekaného obilí. Přemýšlel jsem co to mohlo být? Halucinace z horka nebo přepracování? Nechal jsem si to pro sebe. Později se mi ale dostal do rukou knížka o paranormálních jevech.Bylo tam popsáno, že za určitých okolností může dojít k průniku dvou časových rovin. Minulosti a současnosti .Otevře se časoprostorová brána, kdy nám nepochopitelná přírodní anomálie umožní nahlédnout do minulosti. Taková Einstainova rovnice naruby.Čas se vrátí zpět a promítne se nám dávno minulá scéna.Může k tomu dojít na místech,kde došlo k nějaké tragédii.Taková místa mají silná energetická pole,která si ponechávají otisk nebo záznam doby ve které vznikla.A v tomto místě probíhaly nejkrvavější boje. Pátral jsem dál a našel chlapíka ,který zná podrobnosti o bitvě u Chlumce roku 1813.Když jsem mu popsal postavu,kterou jsem spatřil, potvrdil mi, že to byl napoleonský voják.Viděl jsem ho jak se zmožený nebo raněný opřel o svojí dlouhou pušku .Stroj času mi možná dal nahlédnout na poslední chvíli jeho života.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | Web | 10. června 2011 v 8:15 | Reagovat

Wow, to je zajimavé :) když se to tak vezme tak všechno je mozné :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama